Didžiausia šildytuvų e. parduotuvė +370 609 88839, Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00
Prekių: 0
Krepšelio suma: 00.00 €
Pirkti

 Apie mus

Apie mus Esame kompanija prekiaujanti specialia šildymo įranga. Pagrindinis siekis – suteikti tiek individualiam, tiek profesionaliam vartotojui galimybę būti nepriklausomais nuo šilumos tiekėjo.

Kad tai įgyvendinti, rekomenduojame pasinaudoti šildymu tokiu, koks jis turėtų būti… Siūlome šiuolaikines elektrinio šildymo sistemas ir griauname mitą, kad elektrinis šildymas yra brangus. Naujausios energetikos tendencijos rodo, kad elektra yra ta energijos rūšis, kurios paklausa artimiausiu metu ženkliai padidės dėl keletos pagrindinių priežasčių:

  • patogi  ir lengvai prieinama – turbūt nei vienas šiuolaikinis būstas ar kontora negali funkcionuoti be elektros, todėl atsiradus naujam poreikiui visada ja galima pasinaudoti.
  • švari, gamtą tausojanti – ne taip kaip dujos, kietas ar skystas kuras.
  • lengai kombinuojama su kitomis energijos rūšimis – elektrinė šildymo sistema gali būti ne tik pagrindinė, bet ir papildoma prie kieto kuro ar dujinės katilinės.
  • alternatyviais energijos šaltiniais išgaunama – saulės baterijos, vėjo jėgainės elektros energiją gamina nemokamai.

Atsižvelgdama į tai, bendrovė siūlo specialius šildymo prietaisus, kurie pasižymi infraraudonųjų spindulių šildymo technologija. Ši technologija išskirtinė tuo, kad sutaupo nuo 25 iki 70% šilumos energijos lyginant su tradiciniais, orą šildančiais prietaisais. Tuo pačiu metu tai kur kas sveikesnis šildymo būdas – nesausina oro, nekelia dulkių, neleidžia kauptis pelėsiui.

Gausus produktų asortimentas suteikia galimybę pasiūlyti šildymo sprendimus tiek privačiam, tiek profesionaliam vartotojų sektoriams.

Patirę ir kompetetingi įmonės darbuotojai konsultuoja, atvyksta į vietą, įvertina situaciją ir pasiūlo optimalų problemos sprendimą, esant poreikiui ir sumontuoja šildymo sistemą.

Siekiame, kad mūsų įgyvendinti projektai atvertų kelią į naujus projektus.
Rankšluosčių džiovintuvas HELISEA
Rankšluosčių džiovintuvas HELISEA
259.50 €
Plačiau