Didžiausia šildytuvų e. parduotuvė +370 609 88839, Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00
Prekių: 0
Krepšelio suma: 00.00 €
Pirkti

 Privatumo politika

Įžanga
Šildymo produkciją (toliau - Produktai) parduodanti įmonė UAB „Rubisolis“ (toliau - Įmonė) gerbia ir saugo savo Produktų pirkėjų (toliau - Pirkėjai) teisę į privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai indentifikuojama informacija apie Pirkėją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus Pirkėjo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

Pirkimo procesas
Pirkėjui įsigyjant Produktus yra privaloma registracija. Jos metu privaloma įvesti savo elektroninio pašto adresą, vardą, pavardę, taip pat galima įvesti savo telefono numerį. Šie duomenys yra reikalingi tam, kad kilus bet kokiems neaiškumams dėl užsakymo, būtų galima susisiekti su Pirkėju. Nurodžius elektroninio pašto adresą atsiunčiama informacija apie užsakymą.
Galutiniame užsakymo etape yra privaloma įvesti užsakymo gavimo adresą, kuris taip pat yra susiejamas su Pirkėju. Adresas yra būtinas pristatant užsakymą.

Renkami asmeniniai duomenys
Įmonė renka šią asmeninę informaciją: elektroninio pašto adresą, vardą, pavardę, telefono numerį ir pristatymo adresą. Ši informacija yra naudojama tik kokybiškam Produktų pristatymui Pirkėjui. Vartotojo duomenys bus naudojami tik su Įmone ar Produktais susijusiais procesais.

Asmeninių duomenų panaudojimas
Pirkėjų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su Produktais susijusiais klausimais ir procesais. Pirkėjų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms.
Įmonė gali dalintis informacijas apie Pirkėjus su reklamos užsakovais.  Tačiau pateikia tik apibendrintą informaciją apie Pirkėjus, nepažeisdama jų privatumo politikos internete. Kita informacija apie Pirkėją yra pateikiama tik jam pačiam su tuo sutikus arba to pareikalavus atitinkamoms valstybės institucijoms, su teismo nuosprendžiu arba prokuroro suteiktu kratos orderiu.
Kiti pranešimai ir pasiūlymai gali būti pateikiami Pirkėjui su tuo sutikus ir neviršijant jo privatumo, kaip tai nuodyta Lietuvos Respublikos įstatyme.

Privatumo politikos keitimas
Įmonė bet kada gali pakeisti savo privatumo politiką. Apie tai išanksto pranešusi savo tinklalapyje.Pirkėjams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika.

Anti-spam‘o politika
Įmonė garantuoja savo Pirkėjams, kurie perka jos Produktus, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami masinio nepageidaujamo komercinio elektroninio pašto (SPAM’o) siuntimui. Be to Produktų Pirkėjai iš Įmonės negaus laiškų:
  1. su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;
  2. su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;
  3. klaidinančia siuntimo vietos ar siuntimo kelio informacija;
  4. kitais klaidinančio adresavimo būdais;
  5. talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;
  6. teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;
  7. žeminančių ar kitaip diskriminuojančių Pirkėjus dėl jų asmeninių savybių;
  8. pažeidžiančių Įmonėssąlygas ir taisykles.
AntiSPAM‘o politikos pažeidimas traktuojamas kaip Europos Sąjungos valstybėse galiojančių teisės aktų pažeidimas ir gali užtraukti teisinę atsakomybę jos pažeidėjui.
Rankšluosčių džiovintuvas HELISEA
Rankšluosčių džiovintuvas HELISEA
259.50 €
Plačiau